Медведчук, Назарбаєв і Додон першими привітали з перемогою на виборах "Єдину Росію"

14:03 24.09.2021

Одним із перших, хто направив привітання після оприлюднення попередніх підсумків виборів до Держдуми восьмого скликання, став лідер української "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук

Він висловив упевненість, що політичний діалог з "Єдиною Росією" допоможе нормалізації відносин між Москвою та Києвом, в тому числі сприятиме відновленню економічного співробітництва, передає 112 Україна.

"Упевнений, що російський і український народи нікому не вдасться посварити, тому що нас об'єднують наша спільна тисячолітня історія, спільні слов'янські корені, спільна православна віра, спільна культура й мова, якою розмовляють більш ніж половина громадян України, мільйони родичів, які проживають у наших країнах, і наша спільна перемога у Великій Вітчизняній війні. Все це є найкращою запорукою того, що ми знайдемо взаєморозуміння в інтересах громадян наших держав", — підкреслив Віктор Медведчук.

Голова правлячої партії Казахстану Nur Otan Нурсултан Назарбаєв у своєму листі на ім'я голови "Єдиної Росії" Дмитра Медведєва підкреслив, що російські виборці знову підтримали курс, що проводиться провідною російською політичною силою, а перемога "Єдиної Росії" була яскравою та переконливою.

"Російський народ укотре висловив свою тверду підтримку проведеній політиці, націленій на подальшу модернізацію сильної держави, прискорений соціально-економічний розвиток, зміцнення безпеки та підвищення важливої ролі країни на міжнародній арені", — зазначив Нурсултан Назарбаєв.

Надію на зміцнення співпраці висловив у своєму привітанні лідер Партії соціалістів Республіки Молдова Ігор Додон. Перемога на виборах до Держдуми, за його словами, дозволить не тільки продовжити соціально-економічні перетворення, зберегти й зміцнити стабільність у Росії, але й забезпечить спадкоємність зовнішньополітичного курсу країни.

"Висловлюю впевненість у тому, що співпраця між Партією соціалістів та "Єдиною Росією" отримає новий потужний імпульс і ми зможемо продовжити міжпартійні заходи з метою зміцнення стратегічного партнерства між Молдавією та Росією", — сказав він.

Генеральний секретар ЦК Комуністичної партії В'єтнаму Нгуєн Фу Чонг, вітаючи "Єдину Росію" з перемогою на виборах, зазначив, що вона буде успішно здійснювати державне управління країною, реалізувати держпрограми та проекти.

"Підсумки цих виборів до Державної Думи знову підтверджують авторитет і провідну роль правлячої партії "Єдина Росія" у здійсненні ефективної державної політики, що відображає волю та сподівання більшості громадян Росії, які активно підтримують курс президента Володимира Путіна, соціально-економічну політику, яку проводить партія "Єдина Росія", високо цінують її досягнення за останні роки", — підкреслив він.

Нагадаємо, вибори до Держдуми проходили з 17 по 19 вересня. За попередніми даними, після підрахунку 100% бюлетенів "Єдина Росія" отримала 49,82% голосів виборців.

Партія висунула понад 600 кандидатів по федеральному списку та одномандатних округах. Федеральний список за пропозицією президента Володимира Путіна очолили п'ять осіб - міністр оборони Сергій Шойгу, міністр закордонних справ Сергій Лавров, головний лікар лікарні в Комунарці Денис Проценко, співголова Центрального штабу ЗНФ Олена Шмельова та уповноважений при президентові РФ із захисту прав дитини Ганна Кузнєцова.

LIVE
Телепрограма
17:00
Україна. Історія щодня
17:10
Героїчне минуле
17:12
Прогноз погоди
17:30
Світ кіно
19:30
Новини
19:57
Прогноз погоди
20:00
Світ кіно
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 660 273
Нових випадків: 15 579
Одужало: 2 337 194
Померло: 61 348
Протестовано: 13 642 447


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook