У Рівному на добровольцях тестуватимуть нову вакцину від Covid-19: скільки заплатять «піддослідним»

04:20 13.10.2021

У Рівному на базі колишньої поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова, 7, проходить клінічне випробовування нової вакцини від Covid-19, до якого планують залучити 500 учасників. Про це пише «Рівне вечірнє».

Виробник препарату – Китай. Вакцина, як стверджують медики, умовно допущена до використання і перебуває на останньому етапі проходження перевірок.

Для того, щоб переконатися в її ефективності та безпечності, в 30 клініках різних міст України проводять дослідження на добровольцях. Кожного з вакцинованих супроводжуватиме лікар, який спостерігатиме за станом здоров'я пацієнта. Та й сам доброволець повинен вести щоденник і вести записи щодо свого самопочуття.

Участь у випробуванні оплачується: після першої дози вони отримають по 1300 гривень, а згодом учасників щеплять і другою дозою вакцини й заплатять ще 7 тис. гривень.

Також впродовж року ці люди зможуть робити безплатні ПЛР-тести. Вони будуть застраховані на рік і у разі виникнення проблем із здоров'ям їм передбачається компенсація. Максимальна – 30 тисяч доларів.

«У Рівному наша лікарня єдина, де проводять клінічні випробування цієї вакцини. Задля цього лікарі проходили спеціальне навчання від Міністерства охорони здоров’я, а медична сестра – від ВООЗ, і тепер вона відповідає за введення ін’єкцій і умови їхнього зберігання. Вакцинація здійснюється на добровільних засадах. Але є умови, за яких людина може бути не допущена до щеплення: якщо вона вже вакцинована, якщо не пройшло пів року з моменту того, як вона хворіла нкоронавірус, якщо має загострення хронічних хвороб чи вагітність», – розрповіла координаторка клінічних випробовувань у Рівному Оксана Штрімайтіс.

Нагадаємо, компанія Moderna обіцяє збільшити виробництво вакцини від коронавірусної інфекції, але формулу препарату не стане розкривати.

LIVE
Телепрограма
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
13:15
ТОП 10 вражаючих фактів
14:00
Браво
15.00
7 чудес України. Збараж
15:00
7 чудес України
15:12
Прогноз погоди
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 2 803 159
Нових випадків: 19 120
Одужало: 2 390 112
Померло: 64 936
Протестовано: 14 082 277


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 223 80 30 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook