Одіозний Кива знову осоромився: цього разу під час наради правоохоронців

13:32 26.10.2021

Одіозний народний депутат України від «ОПЗЖ» Ілля Кива вчергове опинився в центрі уваги через свою безвідповідальну поведінку. 26 жовтня під час наради керівників правоохоронних органів, на якій Кива присутній як член профільного комітету Верховної Ради, народний обранець був майже єдиним у залі, хто не спромігся вдягнути захисну маску. Про це свідчать кадри відеотрансляції заходу.

Зазначимо, що спільна нарада керівників правоохоронних та інших державних органів про стан протидії кримінальним правопорушенням у сфері незаконного обігу зброї, бойових припасів або вибухових речовин, наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також торгівлі людьми.

На нараді головує генеральна прокурорка Ірина Венедиктова, також на заході присутні міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Національної поліції Ігор Клименко та інші.

Слід зазначити, що під час свого виступу, присвяченого незаконному обігу зброї в Україні, голова МВС Денис Монастирський кілька разів наголосив на тому, що протидія «хуліганським діям» з використанням зброї має бути жорсткою та ефективною, їм має надаватися відповідна правова оцінка «незалежно від того, хто вчинив ці дії».

Дехто побачив у словах очільника міністерства натяк на нещодавню стрілянину, вчинену нардепом Кивою у публічному місці та записану на відео.

Нагадаємо, екснардеп, колишній лідер «Правого сектору» та командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив, що особа з прізвищем на літеру «К» (імовірніше всього, йдеться про нардепа Іллю Киву) прийняла пропозицію російських спецслужб за $5 млн вивезти його до Росії та здати ворогам.

LIVE
Телепрограма
12:45
Україна. Історія щодня
13:00
Новини
13:12
Прогноз погоди
13:15
ТОП 10 вражаючих фактів
15:30
7 чудес України. Лівідійсьий палац
16:15
Документальний серіал
19:30
Новини
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 3 450 341
Нових випадків: 2 972 192
Одужало: 86 532
Померло: 15 917 165
Протестовано: ​​11 960


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 333 60 15 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook