Новини

65 років мотокоманди КАДІ-НТУ святкують ветерани українського мотоспорту


Ветерани мотоциклетного спорту зі стажем у десятки років. Тоді ще молоді, енергійні і з бензином у крові. Владислав один із тих, хто не уявляв своє життя тоді без металевого коня. З усмішкою згадує, як вперше спробував проїхатись на байку– з того моменту розлучитися з мотоциклом вже не міг.  А поряд завжди була дружина, яка оберігала і постійно просила зупинитись. Однак чоловік добре знав, що він робить і зупинитись просто не міг. Лілія завжди пишалась здобудками чоловіка, хоча дуже хотіла, аби той полишив небезпечний спорт.   

Своє життя без мотоцикла не міг уявити і Ігор Григор’єв. Але нещасний випадок змусив замінити колеса… Це не завадило йому стати чемпіоном всесоюзного студентського мотокросу.  Не всі сучасні спортсмени мають достатньо запалу в очах та розуміння траси, каже чемпіон СРСР. Чоловік 143 рази отримував першість, тому з власного досвіду знає, як варто вести себе на трасі, аби твій результат був найкращим.

Доки ж ветерани згадують бурхливу молодість, про них уже пишуть книги. Автором однієї із них є Олексій Насонов. Чоловік зібрав інформацію, фото і найкращі історичні моменти, аби молоде покоління пам’ятало, з кого все починалось.

В часи Радянщини здобути першість, або почесне звання заслуженого спортсмена було досить важко. Однак студенти тогочасного Київського авто-дорожнього інституту завжди брали призові місця. Учасникам заїзду навіть видавали мотоцикли спеціально для змагань. Спортсмени певні, головна заслуга перемоги – це заслуга тренера. І аби мотоспорт не залишився в минулому, ветерани баків узялися тренувати сучасних спортсменів.  Згадали молодість, поділились досвідом та поспілкувались з друзями в честь 65- річчя мотокоманди КАДІ-НТУ. Усі вони призери та багаторазові чемпіони СРСР та світу золотих 60-тих.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ