Кейт Міддлтон несподівано з'явилася в звичайній школі і здивувала зізнанням: "Це моя справжня..."

14:00 25.11.2021

Кейт Міддлтон, королівська мама трьох дітей, відвідала лондонську середню школу, де здивувала, як учнів, так і директора Луїзу Воден, несподівано приєднавшись до уроку.

Восьмикласники у віці 12 і 13 років якраз проходили ази нейробіології і вивчали розвиток мозку людини, пише видання People.

"Я ніколи не думала, що вона зробить це! Вона була абсолютно природною. Їй було дійсно цікаво те, що вони говорили, і їх думки про матеріали, які вони вивчали. Вона була дуже залучена", - розповіла директор.

Також вона зазначила, що Кейт Міддлтон зуміла привернути до себе учнів і дати їм відчути себе з нею вільно, «читаючи мову їх тіла і знаючи, хто, можливо, трохи вагається і нервує».

"Вона задавала питання мовою, яку вони розуміють. Вона дійсно займалася з ними і задавала відмінні питання", - сказала Воден.

Наприкінці візиту Кейт Міддлтон сказала класу, що вона була "дуже вражена" знаннями, отриманими в класі, і похвалила їх за їх роботу.

"Ви дійсно молодці. Мені було дуже цікаво. Це моя справжня пристрасть. Дізнаватися про мозок немовлят, про те, як розвивається наш дорослий мозок і як наше раннє дитинство впливає на дорослих, якими ми стаємо», - сказала вона.

Велика частина громадської роботи Кейт Міддлтон за останні 10 років була зосереджена на тому, як проблеми, такі як залежність, розпад сім'ї, погане психічне здоров'я, самогубства і бездомність, можуть йти корінням йдуть в самі ранні роки життя людини.

Ставши мамою 8-річного принца Джорджа, 6-річної принцеси Шарлотти і 3-річного принца Луї Кейт Міддлтон зосередилася на питаннях благополуччя дітей.

«Коли я тільки починала - і я багато чому навчилася за короткий період часу, працюючи з організаціями, - я сама була дуже наївна як батько, щодо того, наскільки важливі саме ранні роки для майбутнього дітей», - говорила Кейт в 2019.

Нагадаємо, принц Гаррі осоромився поруч з владною Меган Маркл.

Як повідомляла Politeka, Кейт Міддлтон хитро помстилася принцу Гаррі в особливий для нього день.

Також Politeka писала, що подруга Меган Маркл помстилася Кейт Міддлтон і принцу Вільяму за образи: інцидент потрапив на відео.

LIVE
Телепрограма
02:30
Пряма розмова
03:00
Новини. Підсумки дня
03:28
Погода
03:30
Світ кіно
06:00
Гімн України
06:02
Україна. Історія щодня
06:10
7 чудес України. Збараж
Чи готові Ви вакцинуватись від Covid-19
Гарантовано восени кількість захворівших зросте. Чому я не роблю щеплення?
COVID-19 Україна
Хворих: 3 501 955
Нових випадків: 3 059 741
Одужало: 88 519
Померло: 16 089 778
Протестовано: 4 478


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 333 60 15 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook