«Горітє в аду». Екссекретарка Ющенка емоційно звернулася до «Київенерго»

10:24 15.01.2022

Екссекретарка Віктора Ющенка Ірина Ванникова поскаржилася на роботу «Київенерго» та постійний холод удома. Емоційний відгук вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Такої «насолоди» не відчувала з часів віялових відключень. Три пари шкарпеток, худі на мєху, дві пари штанів. Дві ковдри. І все одно холодно! Сніжок у шапці. Кицуне у руквицях. Діти в куртках», – написала Ванникова.

Жінка поскаржилася, що на столичних Осокорках з електрикою вічні проблеми. Тут регулярно вимикають світло. А «Київенерго» вона назвала «Дантовим пеклом, із тисячі пекельних кіл».

«Ваш колцентр мовчить, як німий. Зараз вибило одну фазу із трьох у дачному будинку, де все зав‘язано на електрику – світло, теплі підлоги, побутова техніка, туалет, інтернет. П‘ять годин назад. І в «Київенерго» ніхто не відповідає. «Київенерго», «горітє в аду»!», – емоційно завершила допис Ванникова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що оператори системи розподілу (колишні обленерго) мають тимчасово відключати світло своїм клієнтам для обслуговування електричних мереж або для підключення нових споживачів. Виконувати такі роботи компанії мають весь рік, але за умови відключення споживачів не більше, ніж на 8 годин в зимовий період.

Про це повідомив державний Регулятор НКРЕКП на своєму сайті.

Про планові перерви в електропостачанні оператор системи розподілу повинен обов'язково повідомляти на власному вебсайті в мережі інтернет або через засоби масової інформації не пізніше ніж за 5 днів до початку відключення.

НКРЕКП зазначає, що повідомлення про планові відключення повинно містити інформацію про населені пункти та вулиці, які будуть відключені, причини перерви, дати та орієнтовну тривалість проведення робіт.

Нагадаємо, ДТЕК Київські мережі та ДТЕК Київські регіональні електромережі коригували графік проведення робіт на мережах на період новорічних свят.

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:57
Прогноз погоди
20:00
Світ кіно
22:00
Світ кіно
Чи вакцинувались ви проти COVID-19?
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
COVID-19 Україна
Хворих: 3 946 202
Нових випадків: 3 601 952
Одужало: 99 738
Померло: 17 756 198
Протестовано: 32 393


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 333 60 15 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook