Авіакомпанія Air Ocean припинила польоти в Україні

15:44 15.01.2022

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines, яка розвивала внутрішні авіарейси, 15 січня оголосила про зупинення всіх польотів. Про це пише avianews.

Своє рішення авіаперевізник пояснив тим, що постачання нових літаків затримується, а вже отриманих авіалайнерах Ан-148 потрібно провести планове технічне обслуговування.

Перші повідомлення про відміну рейсів пасажири почали отримувати 14 січня – за один день до офіційної зупинки всіх польотів.

В офіційній заяві Air Ocean Airlines пообіцяла повернути гроші за квитки. Пасажири, які захочуть перенести виліт невикористаним квитком на іншу дату, отримають знижку 50% на покупку наступного квитка.

Перший рейс Air Ocean Airlines здійснила 21 листопада 2021 року. Флот авіакомпанії складався із двох Ан-148. Їх випустили у 2011 та 2012 році на Воронезькому авіазаводі. У Росії вони літали до Сибіру в авіакомпанії «Ангара».

Українська авіакомпанія не стала перефарбовувати ці літаки. Російський прапор та попередню російську реєстрацію на фюзеляжі закрили за допомогою наклейок.

Air Ocean Airlines розвивалася як регіональний авіаперевізник із повним сервісом. Її квитки включали багаж та харчування. Компанія запустила рейси з Києва до Запоріжжя, Львова, Чернівців, Харкова, зі Львова до Запоріжжя та Харкова.

Наприкінці січня 2022 року авіакомпанія планувала отримати третій літак Ан-148, який також раніше літав у Росії.

Українське законодавство передбачає, що авіаперевізник повинен повідомляти пасажирів про відміну рейсів не менше ніж за 14 днів до вильоту, інакше він зобов'язаний виплатити компенсацію від €250 до €600 залежно від тривалості маршруту.

Таке різке скасування рейсів може свідчити про фінансові проблеми, оскільки якщо справжня причина у плановому технічному обслуговуванні літаків, то про це було відомо заздалегідь.

Нагадаємо, кілька днів тому українська лоукост-авіакомпанія Air Ocean Airlines, яка відкрилася у минулому 2021 році, заявила про закриття маршруту Київ-Харків із 9 січня через всього два тижні польотів.

Також лоукостер Ryanair скасував 17 авіарейсів з України (список).

LIVE
Телепрограма
19:15
Остання крапля
19:57
Прогноз погоди
20:00
Світ кіно
22:00
Світ кіно
Чи вакцинувались ви проти COVID-19?
Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
COVID-19 Україна
Хворих: 3 946 202
Нових випадків: 3 601 952
Одужало: 99 738
Померло: 17 756 198
Протестовано: 32 393


Форма зворотнього зв'язку
За допомогою форми зворотного зв'язку, ви зможете зв'язатися з нами, і задати будь-яке питання. Зверніть увагу на те, що ми зможемо відповісти тільки в робочий час.
Надіслати
Контакти
Адреса: 01133, Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26-А
Тел.: +38 (044) 333 60 15 ( багатоканальний )
Дистрибуція
Розповсюдження телевізійного контенту
dev@pravdatut.ua

Реклама
Виробництво і розповсюдження телевізійної та інтернет реклами
ads@pravdatut.ua

Партнерство
Трансляція контенту на некомерційній основі
partner@pravdatut.ua

Редакція
Повідомити про новину або подію
edition@pravdatut.ua
Практика
Якщо ви вирішили пройти практику на телебаченні
practice@pravdatut.ua

Іван Гришин
Генеральний директор
i@pravdatut.ua
Профіль Facebook

Марія Гричко
Шеф редактор
mg@pravdatut.ua
Профіль Facebook