Новини

Андрій Губін зізнавався у розладах нервової системи


Знаменитий співак і зірка 90-х Андрій Губін минулого року зізнавався, що закінчив кар’єру через розлади в нервовій системі. Зараз артист у важкій депресії. Останнім часом співак планував повернутися на сцену з новою піснею. Два тижні тому Андрій звернувся за допомогою до давнього знайомого, продюсера Тараса Ващишина, на студії якого виконавець записував альбом «Я завжди з тобою».

Зараз артист боїться повертатися на сцену, так як сумнівається, що буде мати такий же успіх, як раніше. Андрій переїхав до міста свого дитинства — Уфу, знявши квартиру в центрі міста. Однак той стан, в якому є зараз артист останнім часом, заважає йому займатися творчістю.

Андрій дуже поганий, нескінченна депресія пожирає його з середини. Він замкнувся, ні з ким не хоче спілкуватися, майже не виходить з дому … Близькі переживають, що він такими темпами може і руки на себе накласти», — повідомив Тарас Ващишин. За словами продюсера, Губіна може врятувати тільки спорт, адже з квартири він виходить лише за продуктами і в спортзал.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ