Новини

Анна Горбань закликає українців збирати книги в школи зони ООС

Голова ГО «Розумне майбутнє нації», Анна Горбань, закликає українців долучитися до 2-го етапу акції «Спільне майбутнє через спільні книжки».
Головна мета акції – підтримка учнів і вчителів на сході України, надання можливості для їх особистого розвитку. Сьогодні найбільше страждають школи в прифронтовій зоні.
Збір уже розпочався та триватиме до 5 травня 2019 року.
Пункти прийому книг (художня література українських, світових класиків українською та іноземними мовами):
відділення «Нової пошти» № 153 (м. Київ) на ім’я Анни Горбань, номер отримувача – +380682757252.
Для мешканців столиці, крім відділення «НП», прийом книг відбувається за адресою: вул. Тверський тупик (Печерськ), 4, контактна особа – Марина Осаула +380970001350.
В деяких містах України волонтери також сформували свої пункти прийому:
для мешканців м. Дніпро – можна приносити книги в пункт за адресою – вул. Воронежська, 4. Або відправляти на відділення «Нової пошти» № 153 на ім’я – Олег Кулябін, номер телефону отримувача +380972279798.
Для мешканців м. Харків – можна приносити книги в пункт за адресою – вул. Космічна, 26. Або відправляти на відділення «Нової пошти» № 51 на ім’я – Судаков Сергій, номер телефона отримувача +380503429283.
Нагадаємо, що в лютому, за один місяць, під час першого етапу акції, вдалося зібрати й передати до шкіл в зоні проведення ООС близько 1500 книг українською та англійською мовами. Було багато дитячої літератури, фентезі, сучасної і, звичайно, художньої літератури українських класиків. Прийняли участь багато українців, серед них також були відомі особистості – актори, художники, співаки, продюсери, композитори, журналісти, які зверталися із закликами до громадян України приєднуватись та передавати якомога більше книжок. Серед них: Володимир Бебешко, Анна Свірідова, Павло Зібров, Богдан Бенюк, Олег Пінчук, Стелла Захарова, Ольга Сумська, театральна родина Анатолій Хостікоєв та Наталка Сумська, Тоня Матвієнко, В’ячеслав Соломка, Тимур Мірошниченко, Тарас Тополя, гурт «АВІАТОР», гурт «Гайдамаки», актори театру ім. Івана Франка – Дмитро Чернов, Олександр Печериця, оперна співачка Олена Гребенюк, співак Дмитро Коляденко, Марина Одольська,  радіоведучий Андрій Чорновол, співак Біг Бос, група SELFY, співачка СолоХа, співак Мирослав Кувалдін, гурт «Mad Heads» , радіоведучий Серж Гагарін, ведучі ранкового шоу «Авторадіо»- Євгеній Онєгін і Катя Соловйова.
3-4 березня Анна передала книжки й методичні посібники для вчителів. Відвідала Світлодарський НВК, Зайцівську школу І-ІІІ ступенів, Авдіївську школу N 2, приміщення якої наразі непридатне для навчання через обстріли. І тому учні школи N 2 навчаються на базі школи N 7. Діти були безмежно щасливі приділеній їм увазі! У Зайцевому Анна Горбань поспілкувалася з дітками, дівчатка із великою радістю приміряли корони та стрічки «Місіс Україна» і «Місіс Планета». У школі в Авдіївці Анна Горбань провела для школярів 9-го класу заняття з першої допомоги, а також поспілкувалася з дівчатами про красу, макіяж та інші жіночі секрети. І також всі бажаючі приміряли на себе корони та стрічки титулованої місіс. Анна Горбань поспілкувалась з губернатором Донецької області Куцем Олександром Івановичем, який підтримав цю ініціативу й підтвердив велику необхідність у книгах. Зустрівшись з керівництвом Департаменту освіти й науки Донецької облдержадміністрації, Анна дійшла висновку, що це лише початок доброї справи, і книги потрібно збирати й відвозити знову. Тому акція «Спільне майбутнє через спільні книжки» продовжується.
Приїхавши з робочої поїздки до Нью Йорку, де відбувалася сесія Комісії ООН зі статусу жінок, Анна привезла книги від українців, що мешкають в Сполучених штатах Америки.
Навчальні заклади прифронтової зони гостро відчувають нестачу літератури.
Книги – джерело знань, і зараз це джерело «пересихає» в «гарячих точках» України.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ