Новини

Апеляційний суд Києва розглянув апеляцію щодо Юрія Прилипка


Порівняно з минулими засіданнями, тут, у залі апеляційного суду Києва тихо. Разом із Юрієм Прилипком сюди прийшов його адвокат і ще декілька осіб. Цього разу без автобусів із групою підтримки. Як відомо, прокуратура інкримінує Прилипкові підробку документів та розтрату бюджетних коштів. 26 вересня, його відсторонили від посади на 60 днів, і саме це рішення суду Прилипко прагне анулювати.

У документах слідства, за словами правозахисника відстороненого селищного голови, взагалі відсутня доказова база. Свої аргументи захист передав слугам Феміди. Прокурор зазначив, що усі підозри щодо Прилипка були пред’явлені на підставі проведеної, в ході слідства,  експертизи.

Утім, аргументи захисту на суддів не подіяли. Тож вирок щодо відсторонення підозрюваного Прилипка від посади, залишається без змін.  Термін досудового розслідування в справі Юрія Прилипка подовжили до 22 листопада 2018-го. Злочини, в яких підозрюють гостомільського очільника передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ