Новини

Арнольд Шварцнеггер встановлює дивний рекорд


Зірка «Термінатора» Арнольд Шварцнеггер може встановити рекорд. Ні, це не найміцніший біцепс і не найбільша кількість ролей. Річ у тім ,що відомий голлівудський актор, досі перебуває в офіційному шлюбі з дружиною Марією Шрайвер. Їхній процес розлучення триває вже більше семи років і може потрапити до Книги рекордів Гіннеса як найдовший в історії розлучень. Як повідомляється, актор не прагне розлучатися з Марією: ні він не квапить юристів, ні сама Шрайвер не намагається прискорити розлучення. Але при цьому пара не планує знову сходитися.

Відзначимо, що фінансові питання і моменти, пов’язані з опікою над дітьми, Арнольду і Марії вдалося залагодити швидко. Марія Шрайвер і Арнольд Шваценеггер одружилися в 1986 році. За час шлюбу у них народилося четверо дітей. Старшій дочці Кетрін Юніс зараз вже 29 років, Христині Марії Аврелії – 27, Патріку – 25, а молодшому Крістоферу – 20 років.

Сім років тому сімейна ідилія була зруйнована через зраду Шваценеггера з домробітницею, за час відносин з якою в актора народився позашлюбний син Джозеф. Зараз йому вже 20 років.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ