Новини

Артем Далакян захистив пояс чемпіона світу


Найвідоміший ринг-анонсер світу Майкл Баффер виголошує прізвища боксерів титульного бою за пояс чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі. Конферансьє, який розпочинає майже всі найпрестижніші боксерські поєдинки світу, ще ніколи не був у столиці України.

Вітати українця було з чим. Дніпрянин Артем Далакян не залишив жодного шансу своєму супернику Сірічаї Тайєну, який заСірічаї Тайєну в профі-кар’єрі лише тричі відчував смак поразки. Таєць дуже хотів відібрати пояс чемпіона світу. Однак саме він тричі побував у нокдауні, а у восьмому раунді після технічного нокауту від Далакяна і зовсім припинив опір. Для Артема ця перемога стала сімнадцятою у професіоналах і дванадцятою нокаутом.

Загалом вечір боксу подарував уболівальникам 8 міжнародних поєдинків. Усі вони відбулись на вертолітному майданчику з чудовим краєвидом на Київ. На ній чемпіоном став ще один українець Ігор Магурін. У титульному бою наш боксер здолав Данієле Лімоне з Італії і став інтерконтинентальним чемпіоном за версією IBF у напівсередній вазі. А молоде дарування вітчизняного боксу Владислав Мельник у рейтинговому бою здолав іспанця Яґо Бароса.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ