Новини

Батьки продовжують з’ясовувати причини пожежі у дитячому таборі


Олексій Мазур та подружжя Арпентіїв уже півтора роки оббивають пороги усіх можливих інстанцій. Пожежа у таборі “Вікторія” забрала життя їхніх дітей. Відповіді на запитання, хто винен у загибелі трьох дівчаток, батьки не отримали і досі.

Зрозумівши, що відповіді так і не буде, батьки вирішили провести власну незалежну експертизу. Самі ж оплати роботу експертів – а сума не мала – 700 тисяч гривень. Та зрештою саме ця експертиза нарешті встановила причину пожежі. Це – кип’ятильник у кімнаті художнього керівника табору.

Майже 400 сторінок результатів експертизи уже місяць лежать у Головному управлінні Нацполіції Одещини. Та, за словами батьків, документи ніхто не взявся вивчати. Аби пришвидшити процес, вони особисто привезли результати експертизи до Верховної ради.

До слова, мер Одеси Геннадій Труханов, який помпезно разом із президентом відкривав Вікторію після реконструкції, а згодом і підписав дозвіл на роботу табору, не проходить у справі ні як підозрюваний, ані як свідок. Схоже, у правоохооронців немає до нього запитань. На відміну від батьків загиблих дітей.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ