Новини

Безлад у селищній раді Коцюбинського


Селищний голова Ольга Матюшина ніяк не може порозумітися із депутатами. Рада не може проголосувати за порядок денний, до якого внесено 13 питань.
Все ж після перерви депутати повертаються до зали. Матюшина, в черговий раз, намагається внести до порядку денного питання про пайову участь забудовника Атлант, який будує житлові будинки у Коцюбинському. Нині він заборгував селищу кругленьку суму.

Селищні депутати вже звернулися до правоохоронних органів. Офіційних звернень голови до правоохоронців немає. Якщо правоохоронні органи доведуть злочин, справа може бути передана до суду. Безкоштовно. Тому депутати не поспішають виділяти гроші на суди. Як того хоче Матюшина.

За три із половиною години депутати таки спромоглися затвердити порядок денний та проголосувати за 2 питання. Надали фінансову допомогу хворій дитині та виділили кошти на АТОвців.

Цього дня мав бути звіт начальника ЖЕКу Олійника, але голова звільнила згаданого керівника перед самим звітом. Депутати так і не дізналися – звідки взявся борг у 10 млн за час його діяльності.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ