Новини

Біля Верховної Ради відбувся флешмоб


Імпровізована клітка та розстріл полонених. Саме так столичні активісти привертали увагу українських можновладців до проблеми військових, які перебувають у полоні незаконних збройних формувань.

«Кричуща просто бездіяльність з боку офіційної української влади, надзвичайно мало роблять для того щоб чимось допомогти нашим людям, та навіть не ну просто імітація імітація бурної діяльності, я б так сказав», – розповів Едуард Юрченко, співорганізатор акції.

Активісти певні, невизнання політиками війни війною, та збайдужнілись українського суспільства, що вже втомилось воювати – головні чинники, що не дозволяють повернути бранців.

 «Наше суспільство не веде ніякої війни з Росією, Росія з нами веде, а ми з ними ні, ми нормально себе почуваєм, дивимся російський чемпіонат, їздим туди. Шість тисяч людей поїхали на чемпіонат Росії і спокійно собі абсолютно, без всяких проблем, тобто наші політв’язні в Росії в тюрмі, і на акції на їх підтримку збирається людей, вибачте менше, ніж на стадіоні на черговий футбол», – зазначив Олексій Бик, громадський активіст.

Учасники флеш-мобу наголошують, представники української влади не повинні відчувати почуття спокою, доки майбутнє українських полонених залишається невизначеним.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ