Новини

Блогер викликав справжній фурор на підлітків Львова


Викрики та цілковитий хаос – і це не активісти, які відстоюють свою позицію, а звичайні підлітки. Так гучно молодь зустрічає свого інтернет-кумира. Натовп ошаленілих школярів не бачить перепон заради селфі з улюбленим блогером.  Таку армію інтернет-фанатів блогер зібрав навмисно – хотів зробити масове селфі. Страшно уявити, на що він ще міг намовити своїх шанувальників, які у всесвітній павутині вже зовсім забули, де ж межа між реальністю та віртуальним світом. Сам Павло Бумчик, як він себе називає, в своєму так званому портфоліо має доволі суперечливі відео.

Аби привернути до себе увагу, користувачі інтернету ладні піти на будь-які дурощі : вони стрибають по дахах, під автобуси, шукають таємні проходи до закинутих будівель. В їх жилах кипить адреналін, а розум не контролює, що ж відбувається. Найстрашніше, що своїми публікаціями, подібні блогери ніби заохочують до екстриму своїх друзів по той бік екрану.

Анастасія теж блогер. На відмінну від попереднього героя, дівчина обрала інший шлях – своїх підписників взялася розважати коротенькими смішними відео – вайнами. А от стосовно екстремальних фото чи відео, відказує: цим довго аудиторію не втримаєш. Відтак треба віпрацьовувати власний контент.

Психологи ж радять не забувати, що з дітьми потрібно спілкуватися. Ні в якому разі їх не можна суворо контролювати, все має виглядати невимушено. Своїми діями рідні мусять скеровувати уподобання молодого покоління у правильне русло. Відтак батькам необхідно озброїтись терпінням та поцікавитись уподобаннями своїх дітей. Бо ж в період інформаційних технологій соціальні мережі починають атакувати. Згадаймо останній з випадків, який трапився на Львівщині. Буквально місять тому в стрию хлопець зірвався з даху супермаркета – туди він видерся разом із друзями заради незвичної знимки. Також неабияк налякали рідних і сколихнули соцмережі підлітки зі столиці – хлопці лягли під вагон у метро.

Найцікавіше, що за такі витівки підліткам загрожує мінімальний штраф або відпрацювання. Якщо такі зірвиголови ще не досягнули шістнадцяти років – відповідальність за їх екстрим нестимуть батьки. А от у разі нещасного випадку, здоров’я або кінцівок їм вже не поверне ніхто: ні тисячі підписників, ні лайки.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ