Новини

Британський гурт «Spice Girls» відклав світове турне через скандальне інтерв’ю


Легендарний гурт «Spice Girls», який возз’єднався, щоб дати концерти по всьому світу. Вже встиг скасувати тур по Австралії, Азії та США через скандал, який розгорівся навколо учасниць. А все тому, що в одному з інтерв’ю Мелані Браун, більше відома як Мел Бі, зізналася, що мала інтимний зв’язок з іншою учасницею колективу Джері Галлівелл.

Джинджер, своєю чергою, почала заперечувати інтрижку з колегою, заявивши, що щаслива в шлюбі з главою Формули-1. Через що, вже Мел Бі образилася на подругу. На її думку, Галлівелл «стирає їх історію», назвавши брехнею слова про зв’язок.

Масла у вогонь підлили й нові чутки: інсайдер повідомив, що Джері і Мел Бі не просто провели одну ніч разом, а зустрічалися протягом року. Сама Мел Бі розповіла тільки про один епізод близькості, назвавши це маленькою витівкою. Тож тепер співачки навіть не можуть знаходитися разом в одній кімнаті.

Та все ж подобається їм це чи ні, та репетиції доведеться продовжити, оскільки представник «Spice Girls» вже підписав контракт в Великобританії, а тому «перчинкам» доведеться виступати разом.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ