Новини

Дарницькі ліси охоронятиме незвичайний патруль


Від початку весни кількість відпочивальників у лісах Києва суттєво збільшується. А разом із тим накопичується і кількість сміття, а іноді необачна поведінка призводить до лісових пожеж. Цього року за дорослими порушниками вирішили слідкувати діти. Організатори проекту сподіваються, що участь молоді в таких патрулюваннях позитивно повипливає перш за все на самих дітей і сформує в них відповідальне ставлення до природи. Крім того, якщо, власне, молоде покоління буде розповідати дорослим про правила поводження на природі, порушники не зможуть від цього просто відмахуватись.

Перше патрулювання почалося з урочистостей, у яких взяли участь представники Дарницького лісництва. Вони нагородили почесними грамотами школярів, які вже допомагали висаджувати ліс. Одразу ж після урочистостей й інструктажу, малі патрулі відправилися до лісу ― нести варту. Юнаків об’єднали в чотири групи, кожна з яких повинна виконати важливі завдання: установити загорожу для автомобілів, висадити молоді дерева, зробити схованки для кажанів та безпосередньо патрулювати ліс.

Порушників довго шукати не довелося. Буквально за 10 хвилин група юних «Лісових рейнджерів» натрапила на рибалок, що під’їхали до водойми на автомобілі, що, як виявляється, теж заборонено. Із порушником провели роз’яснювальну бесіду, і чоловік пообіцяв, що більше так робити не буде. Юні «Лісові рейнджери» планують щотижня виходити на такі патрулювання. Звісно, вони не мають ніяких правоохоронних функцій і не можуть нікого карати. Утім малеча переконана, що результати від їхньої роботи будуть. Адже принаймні завжди зможуть викликати справжніх поліцейських.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ