Новини

Денис Шульга: при купівлі житла на первинному ринку, варто звертати увагу на репутацію забудовника


При купівлі житла на первинному ринку, окрім ціни, інвестори звертають увагу на репутацію та історію забудовника. Про це сказав експерт з нерухомості Денис Шульга.

«Якщо ціну не чіпаємо, то інвестори, в першу чергу, звертають увагу на відгуки про компанію, її історію, популярність серед покупців. Так зване «сарафанне радіо». Не для реклами скажу, наприклад, що ті ж «Київміськбуд» та «Укрбуд» мають велике портфоліо, їм довіряють сьогодні», — вважає експерт. Крім того, зауважив Шульга, покупці вивчають документацію проекту, в який інвестують.

«Наступний чинник — це документація, у багатьох забудовників із нею не все добре. Наступний — інфраструктура комплексу, тобто його розміщення, доступність до метро, наявність паркової зони. Особливо у Києві інвестори на це дуже звертають увагу», — зауважив експерт. Ще одним важливим чинником, що впливає на вибір, є внутрішня та зовнішня інфраструктура комплексу.

«Ми всі хочемо жити у гарних світлих під’їздах. А зовні — майданчики, благоустрій території, наявність магазинчиків поряд. Саме оці чинники і впливають на інвестора, коли він несе гроші первинному ринку, а не вторинному», — вважає експерт.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ