Новини

Депутати вирішили придбати для Львова за кредитні кошти нові тролейбуси


Багатослівно міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні розпочав чергове засідання. Після голосної заяви мера у сесійній залі запанувала тиша, а  потім депутати, як завше, заплющили очі на витівку мера і  ухвалили ще один кредит. Цього разу кошти потрібні на реконструкцію тролейбусних депо та придбання нових низкопідлогових рогатих. До кінця року парк «Львівелектротрансу» мають поповнити п’ятдесятьма тролейбусами. Випустити транспорт на вулиці міста, за словами посадовців, мають у березні.

Ухвалювати взяття чергового кредиту під час сесії – це уже традиція. Поки що хороша, а от коли прийде час повертати позичене, голова у посадовців піде обертом. Кожної весни Львів перетворюється на сахару. Адже всю зиму комунальники посипають дороги старою доброю піскосумішшю. Втім цьогоріч галицький район міста посипатимуть спеціальними реагентами. На це виділили 4 мільйони гривень. Запровадили зміни і до регламенту міськради. Тепер на кожному засіданні сесії на міського голову чекатиме «година запитань».

Впродовж 20 хв мер відповідатиме на письмові запитання депутатів, після цього на усні. Кожна фракція матиме право на два запитання. Таку ідею запозичили у київиких колег.Ірина Маруняк Також до кінця року всі багатоквартирні будинки спишуть з балансу комунальних підприємств.  Міські депутати ухвалили і створення нового комунального підприємства, яке займатиметься будівництвом Палацу спорту на Сихові. Міське управління молоді та спорту має затвердити статут нового ЛКП, після чого нове підприємство зможе розпочати роботи зі зведення споркомплексу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ