Новини

Держава допомагатиме малозабезпеченим сім’ям у відкритті власного бізнесу


З малозабезпечених в бізнесмени. Відтепер, держава допомагатиме малозабезпеченим сім’ям у відкритті власного бізнесу та працевлаштуванні. Мова про законопроект, який розробили на основі пілотного проекту Міністерства соціальної політики «Рука допомоги». Гроші на стартапи майбутні підприємці отримають лише після презентації бізнес-плану.

Сама допомога є безвідсотковою, а її розмір може сягати 40 прожиткових мінімумів, тобто 70 тисяч гривень. Якщо ж бізнесмен стає роботодавцем для двох інших людей, то гроші може й зовсім не повертати. Разом з «кредитом» також безкоштовно консультуватимуть.

Напередодні Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що проект «Рука допомоги» планують поступово запроваджувати у всіх областях України. За майже півтора року дії ініціатива, яку впровадили за підтримки Світового банку, надала понад 20 млн грн фінансової допомоги безробітним, малозабезпеченим і внутрішньо переміщеним українцям на відкриття власного бізнесу, а ще підприємцям, аби вони створили нові робочі місця.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ