Новини

Держкіно повністю профінансує два повнометражні документальні фільми


Одразу два повнометражні документальні фільми отримали фінансову підтримку від Держкіно – це стрічки «Зарваниця» та «Перлина Абсурду». Обидва проекти – переможці десятого конкурсного відбору, і держава профінансує їх на 100%.

Перший документальний фільм розповідає про  паломницький центр на Тернопільщині, куди щороку приїздить тисячі християн, аби віддати шану місцю, де в 13 столітті з’явилася Діва Марія. Чи станеться диво з тими, хто провів сім днів у подорожі, сповненої віри, іронії та втоми – відповідь на це питання шукатимуть у фільмі «Зарваниця». На його виробництво витратять 1 мільйон і майже 17 тисяч гривень.  

Натомість «Перлина Абсурду» – фільм- подорож до міста на узбережжі Чорного моря – Одеси, що живе у пострадянській реальності. Історію розповідають від першої особи, а зв’язок з попередніми поколіннями вибудовують через образи старовинних будинків, які зараз хочуть знести. Утім, боротьба за місто триває. Вартість виробництва цієї картини досягне понад півтора мільйона гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ