Новини

Дієтолог Кім Кардаш’ян розповіла про раціон знаменитості


 Для багатьох не буде відкриттям, що після скндальних знімків опублікованих в мережі  минулого року Кім Кардаш’ян вирішила всерйоз зайнятися своїм тілом. Зараз зірка затятий прихильник дієти Аткінса. Однак ніхто не міг сказати точно, що саме зірка телешоу робить для того, щоб залишатися у формі.  Тепер же Колетт Геймовіц, віце-президент освіти і харчування за Аткінсом, а також особистий дієтолог Кім за сумісництвом, розповіла про те, чим харчується її підопічна.

За словами Колетт світська левиця привчила себе суворо контролювати кількість споживаних вуглеводів. Коли Ви їсте вуглеводи, переконайтеся, що вони мають високий вміст клітковини. Дієтолог Кім пропонує залишити в раціоні максимум 5 грамів цукрів і 15 грамів вуглеводів на порцію. Крім того, Кім відмінно знає, які продукти підходять її організму. Раціон зірки насичений корисними жирами та білком, які містяться у білому м’ясі, червоній рибі, авокадо, яйцях та молочних продуктах.

Також дієтолог Кім радить не відкривати холодильник за три години до сну.  При цьому, раз на тиждень зірка все ж дозволяє собі з’їсти щось шкідливе на зразок картоплі фрі, бургера чи піци з подвійною порцією сиру, але за умови, що наступний день знову починається з корисної їжі. Завдяки порадам Геймовіц Кім вдалося позбутися більше 20-ти зайвих кіло після першої вагітності і близько 30-ти після другої.

Проте, звісно, не варто розраховувати на підтягнутість форм без застосування фізичних навантажень. Пружна шкіра та підкачаний прес – це результат регулярних занять у спортивній залі. Як альтернатива – йога або пілатес.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ