Новини

До квартири Юлії Сагайдак вкотре намагалися вдертися недобросовісні колектори


До Юлії та Віталія, що мешкають в одному з житлових столичних масивів, колектори навідуються вже вчетверте. Ще 2007-ого сімейна пара оформила валютний кредит на купівлю однокімнатної квартири, однак провалила свій перший платіж в 2014 році через кризу. Тоді ж банк в односторонній формі підняв їхню кредитну ставку, не давши й шансу на погашення кредитної заборгованості.

Після тяжких переговорів у 2017 році, обидві сторони зійшлися на тому, що справа з повернення боргу розглядатиметься у суді, проте на його рішення люди й досі чекають. Зі свого боку, кредитори підкорятися закону не забажали і незаконно переоформили квартиру на банк.

Спочатку пару намагалися залякати телефонними дзвінками. Колекторська фірма «УкрБорг» погрожувала від імені банку. Спокійний сон Юлія втратила, коли рейдери вперше з’явилися вже на порозі її власної квартири декілька місяців тому.

Однак ані патрульні, ані працівники слідчої оперативної групи не можуть врятувати від колекторського беззаконня, навіть якщо ловлять злочинців «на гарячому».Ось і цього разу, після чергової спроби колекторів«віджати» квартиру, сімейній парі залишається лиш сподіватися на краще, і що суд стане на їх сторону.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ