Новини

До Львова прибула партія бейбі-боксів для немовлят


Володимир Цебрик став батьком 4-го вересня. Проте, бейбі-бокс для своєї маленької донечки забирає лише тепер. Обіцяні пакунки для новонароджених прибули на Львівщину з запізненнням на три тижні. Та батько зізнається: краще пізно, ніж ніколи, адже вміст бокса неодмінно стане у нагоді.

Безкоштовно  отримавши таку соціальну допомогу від держави, молоді батьки можуть неабияк зекономити. Вміст одного пакунка вартує близько 4-ох тисяч гривень. Тільки от отримати скриньки для новонароджених поки зможуть не всі охочі. Тритижневу затримку пакунків пояснюють тим, що це пілотний проект, тож в міністерстві ретельно обирають вміст. Та обіцяють: до кінця року спробують забезпечити соцдопомогою усіх породіль.

Спочатку бейбі-бокс планували видавати матерям одразу в пологовому під час виписки. Натомість зараз отримати пакунок можна лише у відділах соцзахисту впродовж місяця після народження дитини. До кінця цього року на Львівщині очікують на появу майже 9-и тисяч новонароджених, батьки яких отримають бейбі-бокси. За попередніми розрахунками, на пілотний проект «пакунок малюка» для Львівщини з держбюджету виділили понад 34 мільйони гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ