Новини

До Львова завітав відомий американський джаз-бенд


Військові запалили джазом львівську оперу. Не встигли прибути до України, як миттю вдалися до репетицій, бо ж до Дня захисника України оркестр військово-повітряних сил США готує для львів’ян особливу програму. Спершу спільно з президентським оркестром планують виступ у філармонії, а на саме свято бажають зачарувати своєю музикою містян вже в опері.

В народі їх називають музичними послами. У своєму репертуарі виконують світові шедеври. Гру на інструментах підсилять талановиті солісти та демонстрація військової виправки. Диригент оркестру зізнається: хотіли подати українській аудиторії щось новеньке. Тому для виступу обрали твори Глена Міллера як символ надії і свободи.

Виконавці світового масштабу до Львова завітали не лише виступати, а й інших навчати. Тому на репетицію запросили студентів, які опановують музичне ремесло. Майбутнім колегам дали цінні поради та продемонстрували майстер-клас. Після Львова, оркестр виступить ще у столиці та Житомирі. За роки існування джаз-бенду музиканти встигли дати близько двадцяти тисяч концертів по всьому світу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ