Новини

Дональд Трамп зустрівся з Володимиром Путіним


Від самого ранку увага світу була прикута до столиці Фінляндії. Тут президенти США і Росії анонсували пообіді першу в цьому році зустріч. Першим в  Гельсінкі прилетів американських лідер. Дональд Трамп у товаристві дружини встиг написати низку твітів про те, що Америка поводить себе не надто чемно із росіянами.

Потім із Меланією американський лідер зустрівся з президентським подружжям Фінляндії. При цьому Федеріка Могеріні перед зустріччю попередила Трампа, що його друзі – це Європа, а не Росія. Та поки Трамп не поспішаючи гаяв час, а Путін летів до Гельсінкі,  фіни не втрачали можливості показати своє ставлення до зустрічі президентів.

Кілька десятків заявок на проведення мітингів отримала поліція Фінляндії. Люди із плакатами вийшли на вулиці фінської столиці, дорікнувши що Путіну, що Трампу в ситуації, яка склалася на Донбасі та в Криму. Не упустила шансу і одна із місцевих газет. Видання встановило по місту низку бордів та сітілайтів, на яких нагадали президентам про таке  поняття, як свобода преси.

Попри те, що літак Путіна прибув із запізненням, Трамп не оминув і свого шансу запізнитися. Зрештою, зустрівшись і потиснувши одне одному руку, президент США привітав Путіна з успішним проведенням ЧС-2018. На цьому компліменти на адресу російського лідера не припинялися. Президент США Дональд Трамп заявив, що вважає президента РФ Володимира Путіна суперником у хорошому сенсі слова. Натомість прямі переговори між Сполученими Штатами та Росією мають допомогти стабілізувати безпекову ситуацію у світі, зауважив Дональд Трамп.  

Говорячи про ситуацію в Україні, президент США не визнав незаконну анексію Криму. Повідомив про це вже Путін, додавши, що Росія. мовляв, навіть не збирається якимось чином підіймати це питання задля обговорення. Зауважимо, сам президент США під час спілкування з пресою жодного разу не зачепив кримське питання.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ