Новини

Другий випадок отруєння «Новачком» неабияк налякав британців


Сем Хобсон – знайомий подружньої пари, що й отруїлась невідомою речовиною. У день інциденту він став свідком усіх жахливих подій.

«Я прийшов зранку та побачив біля будинку багато карет швидкої, у яких була Дон. До мене підійшов її чоловік, Чарлі, та розповів що незадовго до цього Дон поскаржилась на головний  біль та пішла приймати ванну. Далі я почув різкий удар і зрозумів, що вона впала. Підійшовши, я побачив у неї піну з роту», – розповів Сем.

У той момент Чарлі Роулі ще не здогадувався, що така сама доля спікатиме і його.  Наразі ж подружжя перебуває у шпиталі, у критичному стані. Місце інциденту тепер огороджено. Однак, разом з ним перекрито й ще кілька зон.

Уряд Британії цього разу звинувачення у бік Росії не висував. Вони переконані, що повторний інцидент став можливий завдяки слідам отрути, які розніс територією вітер. А от сам винахідник «Новачка» таку можливість категорично заперечує. Поки триває розслідування інциденту, мешканці усієї Британії забили на сполох. Другий випадок отруєння їх неабияк налякав, тож тепер вони побоюються, як би такі ситуацію не стали традиційними.

А от у Російській Федерація, в свою чергу, з відповіддю на інцидент не забарилися. Випадок з отруєнням вони називають брудною політичною грою. Наразі розслідування триває, однак британська поліція вже встигла зробити висновок, що площа, де відбулося отруєння – невелика. І скоріш за все, це невеликий предмет зі слідами отруйної речовини.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ