Новини

ДТЕК «Нафтогаз» викупив у Energy International Ukraine четверту частину акцій «Київобленерго»


Ринат Ахметов викупив блокуючу частину акцій «Київобленерго». Операційна компанія олігарха, яка відповідає за нафтогазовий напрямок в енергетичному холдингу ДТЕК «Нафтогаз» відтепер володіє четвертою частиною цінних паперів. Раніше вони належали росіянам Олександру Бабакову, Євгенію Гінеру та Михайлу Воєводіну, які контролюють Energy International Ukraine. Відтак після угоди у власності компанії залишилося майже 34% акцій.

Та відомо, що на цьому український олігарх не зупинився. Ще зовсім недавно, на початку року у ДТЕК «Нафтогазі» заявили, що хочуть викупити близько 94% «Київобленерго» та трохи більше 68% «Одесаобленерго».

Очільник Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Геріус заявив про те, що покупка вже здійснена. Її ціна близько 250 мільйонів доларів. Експерт переконаний, що це чергова сходинка монополізації енергетичного ринку України. За його інформацією, ДТЕК продовжуватиме цей шлях – організація планує викуп решти обленерго: Херсонську, Кіровоградську, Житомирську, Чернівецьку та Рівненську.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ