Новини

Джонні Депп програв у суді $25 мільйонів


Схоже, судова тяганина Джонні Деппа, яка триває майже півтора року, наблизилася до фіналу. Актор і його колишні фінансові менеджери закінчили сперечатися через витрати голлівудської зірки і дійшли згоди. І хоч рішення суду залишилося закритим, за словами наближеного джерела, Депп його повністю програв. Це сталося на тлі можливого банкрутства актора.

В січні минулого року Депп подав до суду на представників «TheManagementGroup», звинувативши їх у шахрайстві і неправильній траті його грошей. Фінансова суперечка в суді, у ході якої актор вимагав відшкодувати йому 25 мільйонів доларів, супроводжувалася скандалом в пресі: опальні менеджери актора оприлюднили подробиці його екстравагантного способу життя.

Представник  актора зазначив, що Джоні не сперечатиметься з рішенням суду і сконцентрує усю свою увагу на кар’єрі. Щоправда, адвокат  змовчав про нову судову тяжбу, яка загрожує його клієнту. Минулого тижня член знімальної групи фільму «Місто брехні»  Грег Брукс звинуватив актора в нападі і подав на нього до суду.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ