Новини

Джорджіо Армані святкує свій 84-ий день народженя


Свою кар’єру дизайнер Джорджіо Армані починав в ательє Ніно Черруті – молодий кравець спеціалізувався на пошитті чоловічих костюмів. Тож не дивно, що і світове визнання прийшло до нього завдяки вмілому поводженню з чоловічими образами. У 1980 році в прокат вийшла кримінальна драма «Американський жигало», в якій молодий Річард Гір на протязі двох годин спокушає та ризикує в бездоганних вбраннях створених за ескізами Джорджіо.

Завдяки виходу стрічки у прокат у світовій фешн-індустрії засяяла нова зірка. Традиції чоловічого костюма Джорджо Армані переносить і в світ жіночої моди. У 1975-му він створює знаменитий жіночий power suit – костюм-двійку, що став символом моди 80-х. І у наш час в колекціях Армані ,костюми займають чільне місце. Неможливо оминути ще одне досягнення дизайнера. Джорджо Армані іменують не тільки італійським імператором моди, але ще й імператором кольору «грейж». Це особливий відтінок, який дизайнер придумав ще на зорі своєї кар’єри: суміш бежевого і сірого кольорів.

Пізніше, на початку 90-их років Армані знову дивує своїм новаторським мисленням та започатковує власний глянець, у якому демонструє свої колекції. Але назвати його звичайним каталогом неможливо: це були повноцінні ідейні fashion-історії, над якими працювали Пітер Ліндберг і Брюс Вебер, а в їхні об’єктиви потрапляли юні Лінда Євангеліста та Діана Крюгер. Зараз мало кого здивуєш випуском модного журналу, втім на той час – це був справжній вибух в індустрії моди.На цьому дизайнер не зупинився і створив іменний ресторан який з часом перетворився у світову мережу. Втім і це не вгамувало амбіцій Джорджіо і в 2010 дизайнер відкриває готель у самому центрі Дубаї.

Втім захоплення готельно-ресторанним бізнесом не завадило Армані продовжувати завойовувати прихильність світових селебритіс своїми ультрамодними та сучасними вбраннями. Витончені вечірні сукні пастельних тонів швидко знайшли відгук серед всесвітньовідомих зірок, і сьогодні червоний килим рідко обходиться без творінь люксового бренду.

Деякі сукні Armani Prive вже потрапили в список культових. Наприклад, в одному з них Кейт Бланшетт піднялася за Оскаром в 2014 році і була відзначена увагою не тільки кінокритиків, але і модних експертів. З тих пір актриса з’являється на червоній доріжці церемонії тільки у вбраннях від Armani. Доклав дизайнер руку і до знаменитого космічного образу Lady Gaga на церемонії Grammy в 2010 році, в якому екстравагантній зірці ледь не вперше вдалося утримати тонку межу між епатажем і стилем.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ