Новини

Економіка Венесуели переживає гіперінфляцію


Сандра Кадіс прийняла відчайдушне рішення полишити рідну Венесуелу аби знайти роботу, отримувати кошти тільки для того аби її донька не голодувала. Матір разом із сотнями людей залишає Батьківщину, щоб уникнути нестерпних умов життя. Натомість Сандра із донькою приєдналися до понад семисот мігрантів, які щодня покидають рідну країну. Жінка та її 10-річна дочка Ангела хочуть поїхати до Перу, де у місті Ліма проживають їх рідні,. Та дорога до близьких є довгою і складною.

Вони провели чергову ніч на порожній автозаправній станції. Як правило, виїзд із країни починається на одній із сотень трас біля кордону з Колумбією, тому багато мігрантів перетинають кордон саме тут, адже не мають паспортів для офіційних переїздів. Упродовж 18 годинної поїздки, вони прибули до Ліми, де старший брат Ангели та його сім’я зустріли їх обіймами.

Проживши місяць в Перу Ангела та її мати знову залишися без даху над головою. Адже орендар, що надав кімнату сім’ї розізлився, що у помешканні живе п’ятеро людей. Тому мати і дочка зараз перебувають у притулку, що повний венесуельських мігрантів. Кожен день вони гуляють вулицями, продають дрібнички, аби заробити достатньо грошей для оренди власної кімнати.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ