Новини

Екс-бійці «Торнадо» влаштували бунт у Лук’янівському СІЗО


У Лук’янівському слідчому ізоляторі, що в Києві ввели план «Буря» через бунт колишніх бійців роти МВС «Торнадо», екс-комбата якої Руслана Онищенка та його поплічників намагалися розвести по різних закладах тимчасового утримання. У відповідь на це в’язні забарикадували вихід із камери і чинили опір правоохоронцям. На підкріплення приїхав спецназ Державної пенітенціарної служби. Біля СІЗО зібралися активісти, які протестували проти поділу утримуваних торнадівців. Ззовні виходи і під’їзди заблоковали правоохоронці.. На відео з місця події видно, що до торнадівців приєдналися й інші ув’язнені. Вони були озброєні молотками і ножами.

Утім за кілька годин, торнадівців таки вдалось взяти штурмом. Їх погрузили у автозаки та вивезли у невідомому напрямку. Люди які, зібрались на їх підтримку намагалися зупинити колону машин та колона правоохоронців не дала їм це зробити.

Рота спеціального призначення «Торнадо» входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 бійців «Торнадо», у тому числі командир Руслан Онищенко, за звинуваченням в незаконному позбавленні волі і викрадення місцевих жителів, їх тортури, вбивства і ряді інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти «Торнадо». 7 квітня 2017 року Оболонський районний суд м.Києва засудив до різних термінів позбавлення волі 12 колишніх бійців розформованої спецроти «Торнадо» ГУ МВС України в Луганській області за вчинення злочинів під час виконання службових обов’язків проти мирного населення в зоні АТО.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ