Новини

Екс-міністр екології балатуватиметься у президенти і продаватиме шапки


31 грудня, як тільки но розпочала свою роботу Центральна виборча комісія України, о 9:00 прибув екс-міністр екології – Ігор Шевченко.

Та попри чималий перелік дипломів про вищу освіту, роботу на посаді Міністра екології та природних ресурсів України, з грудня 2014-ого по липень 15-ого Ігор Шевченко найбільше запам’ятався українцям пошуком коханої. Задля цього політик навіть готовий запустити свій аналог шоу «ХОЛОСТЯК».

Не залишився непомітним й його візит на цьогорічний економічний форум у Давосі. З нього чоловік привіз, уже славнозвісні, шапки.

І хоч ці головні убори не висміяли хіба що ліниві журналісти, сам кандидат із ситуації викрутився. Дещо згодом розповів, що шапки привіз із-за кордону, аби продати, а виручені кошти спрямує на благодійність. Утім не заперечує, що такі не хитрі маніпуляції пішли йому на руку.

Та от на скільки підвищилась упізнаваність самого Ігоря Шевченка, ми з Вами побачимо вже після 31 березня, коли оприлюднять результати голосування. Та сам політик добре розуміє – шансів на перемогу в нього не багато. Тож він робить ставку на парламентські вибори 2019-го року.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ