Новини

Експерти склали рейтинг найкращих міст для студентів


Експерти в галузі освіти днями оприлюднили щорічний рейтинг найкращих студентських міст світу. До уваги укладачі списку брали критерії доступності, досвіду студентів, перспектив роботи і товариськості щодо  іноземних студентів. Варто зауважити, навіть до сотні не увійшло жодного українського міста.

Лондон

Незважаючи на високі витрати на проживання та оренду житла, Лондон цього року став найкращим студентським містом. Культура, можливості кар’єрного росту та кілька найкращих університетів підняли столицю Великої Британії на перше місце у цьому рейтингу. Найкращі з закладів освіти тут – це Університетський та Імперський коледжі.  Згідно з даними останніх досліджень, понад 40% студентів у британській столиці – іноземці.

Токіо

Натомість столиця Японії – надпотужний фінансовий центр. Ті, хто навчаються, приміром у Токійському університеті або ж Кіотському, мають величезні шанси здобути не лише якісну освіту, але й перспективну високооплачувану роботу. Роботодавці в японській столиці дуже активні, і попри усталені канони, коли студенти шукають роботу, в Токіо все навпаки – тут робота і роботодавці шукають молодих і талановитих працівників.

Мельбурн

Прогулянки до університету сонячним австралійським Мульбурном – чудові, якщо ви можете їх собі дозволити. Втім, останніми роками ці вищі навчальні заклади стають ближчими до молоді. Не минають увагою і українців. Власне, університети Австралії – одні з небагатьох вищих навчальних закладів світу, які дуже радо приймають українських студентів у свої стіни. Уряд цієї країни зацікавлений, аби розумна та перспективна молодь з-за кордону почала свою науково-дослідну кар’єру саме у австралійських вишах, тож пропонує низку довготермінових стипендіальних програм на здобуття ступенів бакалавра, магістра і доктора наук.

Монреаль

Монреаль – двомовне канадське місто з багатокультурним населенням. Яскравим прикладом мультикультурного міста є Університет Макгілла. Це один із найбільших вищих навчальних закладів Канади, відомий далеко за її межами. Датою заснування вишу вважається 1821 рік. Серед його випускників – вчені зі світовим ім’ям і Нобелівські лауреати. ВНЗ заслужив статус інтернаціонального завдяки широкій науковій основі, яка залучає абітурієнтів з різних куточків світу. Зараз на факультетах університету проходять навчання спудеї з 150 країн.

Париж

Щороку столиця Франції потрапляє у цей рейтинг, оскільки саме тут знаходиться кілька провідних навчальних закладів світу. Найкращі з них – це Вища нормальна школа і Політехнічна школа. Паризька Вища школа  відрізняється від інших у  Франції тим, що тут пропорційно займаються і гуманітарними, і природничими науками. Серед випускників школи 12 лауреатів Нобелівської премії, 9 нагороджені медаллю Філдса.

Мюнхен

Німецький Мюнхен хоча й заробив собі досить сумнівну репутацію міста гріхів, проте це ще й осередок культурних цінностей. Окрім того,  Технічний університет Мюнхена – один із кращих в Європі. Він вирізняється перевагою  досліджень  і викладання, а також розвитком талантів. Крім того, університет підтримує тісні зв’язки з компаніями та науковими установами по всьому світу. На сьогодні в Технічному університеті Мюнхена навчається 41 тисяча студентів, 26 % з яких – іноземці.

Цюрих

Цього року швейцарський Цюрих піднявся на кілька місць, щоб увійти в десятку. Це місто на північному сході країни вважається одним із найбезпечніших та найбільш живих міст у світі. Окрім того, авторитету йому надає Цюрихський університет і Швейцарська вища технічна школа. Навчатися тут одне задоволення, щоправда, дуже коштовне.

Сеул

Стародавнє азіатське місто Сеул – столиця Південної Кореї, її комерційний, промисловий і культурний центр. Його вважають футуристичним та технічно підкутим. Крім того, це приємне місце для життя та навчання з хорошими перспективами роботи для випускників.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ