Новини

Франція відсвяткувала перемогу на Чемпіонаті Світу-2018


Розбиті вітрини, сльозогінний газ і двоє загиблих. Ось так Франція відсвяткувала перемогу на Чемпіонаті Світу-2018.  Сотні тисяч людей вийшли на вулиці своїх міст. 

Інколи емоції настільки зашкалювали, що перетворювалися на агресію.  А деколи захмарною радістю французів вирішували скористатися радикально налаштовані угрупування. Найбільше таких інцидентів трапилося в Парижі.  

Так, на Єлисейських полях група осіб, група молодиків, приховавши свої обличчя, ракетами і петардами зажбурляли вітрини магазинів. У відповідь поліція пускала в хід сльозогінний газ. Однак це не втихомирило дебоширів. Зрештою, близько опівночі сили безпеки вирішили евакуювати людей із Єлисейських полів. Їх розігнали за допомогою водометів. Загалом у фан-зоні на Єлисейських полях працювали 4 тисячі поліцейських і жандармів.

Низка заворушень сталися також у середмісті Ліона, де у вуличних святкуваннях взяли участь 20 тисяч людей.  Не обійшлося і без жертв. У місті Сан-Фелі місцевий житель на автомобілі так захоплено відреагував на перемогу збірної, що не помітив двох припаркованих автівок, врізався у них, а потім протаранив дерево. У результаті аварії чоловік загинув. У місті Аннесі один з футбольних фанатів загинув після стрибка у водойму.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ