Новини

«Галицькі Леви» не змогли протистояти «Донбасу»

Закривати ігровий листопад хокейному клубу «Донбас» належало в матчі з командою «Галицьких Левів».Рахунок у зустрічі відкрив «Донбас» у більшості. Після цього гра заспокоїлася, поки на ударну позицію не вийшов Віталій Лялька, який оформив дубль. Затим команди обмінялися шайбами: спочатку Євген Ратушний розстріляв Богдана Дяченка, а потім до двох асистів додав гол Віктор Захаров. Другий період почався для «Галицьких Левів» також невдало: вже на п’ятій хвилині Ілля Коренчук реалізував булліт. Господарі майданчика, втім, змогли повернутися в гру, відзначившись двічі протягом півтори хвилини зусиллями Миколи Дворника й Валентина Сірченка. Під кінець періоду ще один гол записав на свій рахунок Віталій Лялька. Зустріч завершилася із рахунком 5:3 на користь «Донбасу». Донецька команда здобула вже 21-шу перемогу в 21 матчі.