Новини

Гроші з розмитнення «євроблях» підуть на разове підвищення пенсій


За місяць до виборів – саме час боротись з бідністю. З 1 березня пенсії  вперше почнуть індексувати автоматично. І понад 10 мільйонів людей вже тиждень отримають підвищені виплати. Тобто майже 90 відсотків тих, хто зараз на пенсії. Враховуватимуть рівень інфляції, темпи зростання заробітної плати. Для цього вивели спеціальний коефіціент.

Тобто, пенсіонери, які досі отримували 3 тисячі гривень, тепер матимуть 3,5. У кого мінімальна пенсія – отримають від влади інший подарунок – 2400 гривень. В уряді кажуть – настільки успішно розмитнюють євробляхи, що у бюджеті з’явилися додаткові кошти. І їх використають, щоб віддати людям борги. 2400- це разовий подарунок. А те, що його пропонують саме перед виборами, це звісно, співпадіння, переконують чиновники.

Як і монетизація субсидій, що теж стартує у березні. Цікаво, що монетизація – це експеримент. Потім від нього можуть взагалі відмовитися. Але перед виборами 4 мільйони сімей все ж отримають від влади по 1,5 тисячі гривень готівкою на руки. Це банальний підкуп, вважають експерти. Президент виправдовується. Це не підкуп – у нього все йде по плану.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ