Новини

Грип та ГРВІ: ситуація за минулий тиждень

За минулий тиждень Броварським МРВЛД отримано 51, термінових повідомлень про виявлення в місті небезпечних інфекційних захворювань або підозри на них.

Не було зафіксовано групових спалахів небезпечних інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Реєструвались  випадки гострих кишкових інфекцій у дітей та дорослих – 18  випадків,   окремі випадки  крапельних інфекцій – 27 випадків; в тому числі: туберкульоз – 2,  кір – 4 випадки,  скарлатина  – 1,  вітряної віспи – 20, мононуклеоз  1, та інші інфекції. Зареєстровано чотири покуси мешканців міста собаками.

За звітний тиждень на грип та ГРВІ  захворіли -690  осіб (за попередній тиждень 672), із них 70,1% діти (484 випадки, за попередній 492). Порівняно з минулим тижнем захворюваність  серед дорослих та дітей до 17 років зросла  на 2,8%.

Госпіталізовано 18 хворих  на грип та ГРВІ (попередній  – 6), в тому числі дітей до 17 років  – 17 осіб.

Гастроентероколіти – 18 випадків (попередній 12), дітей – 8,   неорганізованих – 2,  та 10 дорослих, на стаціонарному лікуванні знаходиться 16   хворих. Захворівші  епідеміологічно не пов’язані між собою.

Серед захворівших 6 організованих  дітей, що  відвідують  ЗОШ №2, №3, №10, НВК, БНВО та ДНЗ «Теремок» по одному випадку. Захворювання дітей не пов’язане з харчуванням у навчальних   закладах.

Вірусні гепатити, ротавірусні інфекції, шігельози, сальмонельоз та тифопаратифозні інфекції  – не реєструвались.

На інфекції з крапельним механізмом зараження захворіло 32 особи.

Туберкульоз  – 2 випадки, всі хворі  з відкритою формою туберкульозу  легень, МБТ +, тобто заразні,  (дорослі 33 і 52 років, всі  не працюють),  виявлені при звернені за медичною допомогою. Лікуються  в обласному протитуберкульозному диспансері.

Кір – 4 випадки (попередній – 6), захворіли всі дорослі.  При проведені епідеміологічного розслідування встановлено, що захворівші  не щеплені проти кору і всі находяться на стаціонарному лікуванні інфекційному відділенні Броварської БКЛ.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ