Новини

Хуртовини, сильні вітри та морози насуваються на Україну


І знову хуртовини, сильні вітри та морози насуваються на Україну. Негода охопить більшість областей. Тож, аби вберегти безпритульних, мандрівників чи просто потребуючих у зимовий період традиційно відкривають пункти обігріву. Один з таких не аби як став у нагоді Любові. Їй 81. І через сімейний конфлікт літня жінка опинилася без даху над головою.

Таких пунктів обігріву лише у Києві більш як півсотні, розпочали свою роботу ще з листопада. А допомогти тут може будь-хто, варто лише принести непотрібний теплий одяг чи просто упаковку чаю.

Утім не всі дошкуляє морозна погода. Поціновувачі зимової риболовлі з нерпінням чекають допоки водойми криються міцним шаром криги. Утім ця міць може бути оманливою. Тож аби попередити поціновувачів зимової риболовлі, рятувальники регулрно виходять на профілактичні рейди замерзлими водоймами.

Небезпечні та травматичні ситуації виникають не лише на кризі. Хоч медики і констатують, що цього року тих, хто звертається до травмпунктів через ожеледицю чи не вдвічі менше, лікарі все рівно готові надати тут невідкладну допомогу та радять:

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ