Новини

Інна Богословська балотуватиметься на пост президента України


Українська політкиня, екс-регіоналка Інна Богословська теж є однією із  кандидаток у президенти. Йде на вибори як самовисуванка.

На посту президента Богословська планує скликати народне віче і вже за його результатами якого обіцяє спиратися у своїй роботі. Закликає прийняти закон про вільний обіг зброї, і відмовитися від військово-політичного співробітництва з Росією до звільнення Донбасу та Криму. Зміцнити економіку хоче впровадженням найнижчих податків в Європі, введенням вільної конкуренції і жорсткого антимонопольного контролю. А ось бути главою держави кандидатка обіцяє протягом всього лише однієї каденції.

Кошти ж, які потрібно надати під заставу своєї участі у президенстві Богословська принесла у чорному пакеті. А ось ще в 2009 році перед своїм попереднім балотуванням на пост гаранта, можна було зустріти білборди з гаслом «Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території». Серед останніх одіозних витівок кандидатки у президенти – бійка із політиком Євгенієм Червоненком в ефірі одного із українських телеканалів.

Проте ж, експерти вважають Богословську, скоріш за все, технічним кандидатом, як і на минулих виборах, де вона набрала скромний результат в 0 цілих 4 десятих відсотка голосів. Тож чи вдасться їй цьогоріч побити свій попередній рекорд  – дізнаємось зовсім скоро.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ