Новини

Павло Розенко: Кабінет Міністрів не установлював ніяких обмежень для виплат пенсій переселенцям


Кабінет Міністрів не визначав ніяких обмежень з виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам. Про це сьогодні під час Години запитань до уряду заявив голова Міністерства соціальної політики України Павло Розенко. За його словами, подібних рішень взагалі немає і не має бути.

«Не треба навколо цього піднімати багато питань і спекулювань на цих термінах. Не було, ще раз наголошую, жодних рішень щодо обмеження прав вимушеним переселенцям», ― зазначив Розенко. Міністр підкреслив, що затримки з виплатами пенсій на сьогоднішній день пов’язані виключно зі зміною і уніфікацією графіка Пенсійного фонду України.

«Усі пенсії переселенцям будуть виплачені у повному обсязі. Ніяких боргів перед переселенцями не буде. Я хочу вас просто в цьому переконати. Тому, усім управлінням Пенсійного фонду було доведено про те, щоб вони повідомили людям про зміни цього графіка, і коли їм по новому графіку будуть виплачені пенсії. В абсолютній більшості областей України це питання на сьогоднішній день знято. Ще раз наголошую: ніяких обмежень виплат пенсій переселенцям не буде», ― зазначив Розенко.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ