Новини

Кайлі Дженнер стала наймолодшою мільярдеркою у світі


21-річна представниця клану Кардаш’ян-Дженнер, Кайлі, стала наймолодшим мільярдером за версією журналу «Forbes», обігнавши Марка Цукерберга, який заробив свій перший мільярд у 23 роки. Кайлі Дженнер керує косметичною компанією «Kylie Cosmetics», та отримує прибутки від реклами в Instagram.

«Соціальні медіа — приголомшлива платформа. У мене є легкий доступ до моїх шанувальників і клієнтів», — заявляла вона раніше в інтерв’ю. Кайлі також стверджує, що хоче продовжити будівництво бізнесу, який вона створила для себе і додає: «Одного разу я передам це Стормі, якщо, звичайно, це буде їй цікаво».

Серед жінок, до статків яких Кайлі ще працювати й працювати, — вдова Стіва Джобса, у неї 19 мільярдів доларів та онука засновника кондитерської компанії «Mars» Жаклін Марс з її 25 мільярдами. Почесне друге місце та трохи більше 45 мільярдів на рахунку у доньки засновника рітейлера «Walmart» Еліс Уолтон. А перше місце посіла 65-річна спадкоємиця компанії «L’Oreal» Франсуаза. У найбагатшої жінки планети наразі 50 мільярдів в активах, нерухомості та акціях.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ