Новини

Кандидати на пост гаранта висловились щодо прилеглості Криму


Володимир Зеленський чи то відверто не розуміє, що саме англійською говорить йому журналіст, чи це все дійсно, викликає в нього захоплення. Тест на дипломата комік провалив, на відміну від його персонажа Голобородька.

А от журналістка Юлія Литвиненко, яка також зібралась у президенти, привласнила російську мову. І з переселенцями також розібралась. Запропонувала гетто.

Тим часом Ілля Кива, який на початку війни розповідав про те що з автоматом у руках захищав державу та що треба йти і знищувати ворога, почав світитись на каналах кремля. Та й у лавах соціалістичної партії риторику змінив на подібну куму Путіна – Медведчуку. Каже – нас розділили мовою, вірою і культурою, ну і згадує про мир за будь яку ціну.

Ну і тест на Крим на теледебатах не пройшов відомий проросійськими висловлюваннями Євгеній Мураєв. До того ж двічі лише в ефірі одного з каналів, що сам підкреслив. Тобто можливість того, що нейтральні води – російські. Як і анексований Крим. Такі неоднозначні заяви маємо від людей, які хочуть керувати країною.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ