Новини

Керівництво Дніпра домовилося про поставки хлору в обхід непрацюючого «Дніпроазоту»


Шантаж на мільйони. В Україні продовжуються перипетії довкола хлорування води унаслідок призупинення роботи «Дніпроазоту. На сполох б’ють одразу декілька областей та міст України. Занепокоєння висловили і в самому Дніпрі. На «Аульській» хлоропереливній станції напередодні повідомили, що запасів рідкого хлору мають до ранку 17 липня, унаслідок цього  Дніпро та прилеглі міста можуть залишитися без питної води.

На публікації із подібним змістом різко відреагував міський голова Борис Філатов. На своїй сторінці в соціальній мережі він запевнив, що місто вже домовилося про поставки хлору, який передадуть «Аульській» станції, і без води людей тут не лишать. Громаду Філатов закликав не панікувати, а щодо керівництва хлоропередавальної станції і власників «Дніпроазоту» добирати слів дніпровський мер не став. Винуватцями ситуації із браком рідкого хлору він назвав винятково азотне підприємство, яке займається відвертим шантажем.

Під удар «Дніпроазот» поставив не лише працівників і місто, а й кілька інших регіонів – Запорізьку, Кіровоградську та Миколаївську області. Додав, що у Харкові хлору залишилося до кінця тижня, а Миколаїв, Кривий Ріг та Житомир можуть залишитись без очищеної питної води уже в серпні. Зрештою, вже низка мерів закликали вище керівництво країни вплинути на ситуацію і не позбавляти людей води.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ