Новини

Кількість аваріних будівель в українських містах зростає


На межі руйнування у столиці не один десяток будинків. Так, днями у центрі Києва на бульварі Тараса Шевченка не встояла підпірна стіна житлового будинку. Уже давно передбачуваний мешканцями будинку обвал – таки стався. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Кількість помешкань, що отримують статус аварійного приміщення в Україні щороку зростає. Однак, навіть після визначення будинку непридатним для життя, мешканці не виселяються. Оскільки уряд досі не реалізував систему переселення людей, життя яких опинилось під загрозою.

Схожа ситуація минулого тижня трапилась і у Львові. Так флігель одного з будинків повністю обвалився з першого по третій поверх. Від лиха вберегло лише те, що саме та частина будинку вже була визнана аварійною. Утім загроза нових обвалів нікуди не зникла.

Працівники комунальних служб зазначають, що час коли держава могла фінансувати будь-які ремонтні роботи будівель давно минув. Тож українцям варто звикати, що відповідальність за доглядом і своєчасним ремонтом будинку лягла  на плечі власників квартир. Комунальні підприємства зможуть вам у цьому лише посприяти та впродовж року надати експертну оцінку стану будівні.

Тож зараз половина усіх будівель у столиці потребують негайного ремонту. Лише за рік у Києві збільшилася кількість аварійних та не придатних для проживання будинків, так у 2017 році їх було ще 99, а вже на при кінці 2018 зафіксовано на 7 будинків більше.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ