Новини

Кількість українців-політичних бранців Кремля збільшується ледь не щодня


Статистика свідчить, що під арештом або  ж під слідством за кордоном перебуває більше 10 тисяч українців. Тільки на території Російської Федерації не менше, як 5 тисяч українців перебуває за гратами. Один із них – Олег Чабан, український водій рейсового автобуса. Російські силовики інкримінують йому зберігання і перевезення зброї, яку знайшли серед багажу пасажирів.

Історія викликає більше запитань, ніж дає відповідей. Того дня Олег вийшов на заміну іншому водієві. Уже після затримання правозахисник неодноразово звертався до власника маршруту із проханням надати документацію. У відповідь – тиша. Звернення були і через ЗМІ, і пошуки через знайомих. Слідство, до того ж, за словами правозахисників немає ніяких доказів.

Дружина Олега їздить до свого чоловіка. А от МЗС України звернуло увагу на проблему тільки після конфлікту з чиновниками. Наразі правозахисники Олега Чабана збирають докази, наступне засідання російського суду відбудеться вже 19 листопада. На ньому справу розглядатимуть по суті.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ