Новини

Кінотеатри презентували кінопрем’єри тижня


Світ кіно дивовижний та загадковий, під час перегляду ми можемо побувати на фантастичній галактиці, взяти участь в грандіозній афері, вести розслідування заплутаної справи  або ж просто посміятись від душі.

«Робін Гуд». У місті Локслі недалеко від Ноттінгема у Британії живе один хлопець. Начебто, звичайний лорд, нічого особливого. Тільки ось він таїть одну таємницю. Він абсолютно не той, ким здається. Колись він брав участь у хрестових походах, перебивши чимало противників за допомогою свого лука. Але зараз він живе в Лондоні. Його командир мавр на прізвисько Маленький Джон бачить, що Англія переживає не найкращі часи. Багато бідних людей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, у той час як у багатіїв грошей в надлишку. Так місто познайомиться з Робін Гудом. Його дії повинні змінити старі правила і привести до революції.

Для любителів драми та сюжетів про кохання, у прокат входить «Колетт»- художньо біографічний фільм режисера Уоша Уестморленда. У головній ролі Кіра Найтлі. Це правдива історія однієї з найвидатніших жінок початку ХХ століття – письменниці Колетт. Обдарована француженка, що стала «літературним генієм» при розпусному чоловікові-аристократі, вона зробила з нього сенсацію в світі паризької богеми, але одного разу вона відмовляється писати новий роман під його ім’ям. Колетт вирішує вийти з тіні, щоб поборотися за свою творчу, соціальну і сексуальну свободу.

Любителям чогось гостренького та мурашок по шкірі зараз радимо поближче сісти до екранів – у прокат виходить моторошний фільм під навою «Близнюки». Історія починається з того, що Мері народжує близнюків, але один з немовлят помирає. Вона з чоловіком дає ім’я Адам малюку, котрий вижив, і оточує його турботою. Але біди на цьому не закінчуються: шокована втратою одного малюка мати починає підозрювати, що її дитині хоче нашкодити якась потойбічна сила. І вона не зупиниться ні перед чим, щоб домогтися свого.

Для  молодших глядачів  на великі екрани виходить пригодницький мультфільм «Гурвинек. Чарівна гра». Головний герой, маленький хлопчик на ім’я Гурвинек, граючи в свою улюблену комп’ютерну гру, випадково  активує зачарований диск. Це призводить до того, що в міському музеї оживають незвичайні мешканці. На жаль, разом з веселими жителями музею, малюк оживив ще й старого злісного ляльковода. Тепер Гурвинеку доведеться згадати всі свої навички, набуті під час проходження гри, щоб врятувати місто від небезпеки, котра насувається.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ