Новини

Кінотеатри презентували кінопрем’єри тижня


Кольорова палітра фільму багато в чому визначає його настрій, може посилити емоції і підкреслити тему сюжету. Чим яскравіший фільм, тим легше йому завоювати увагу глядача і надовго залишитися в пам’яті. Наша постійна рубрика кінопрем’єри тижня, підготувала для вас анонс кіно-новинок.

Вже зовсім близько новорічні свята, тож для кіноманів та любителів мультфільмів – святкова прем’єра «Грінч». Будь-хто на місці Грінча позеленів би і сказився від привселюдних знущань та насмішок, і тепер він живе в темній печері на самій вершині гори подалі від усіх, але ці «всі» готують грандіозне святкування нового року. Вони дуже гучно все прикрашають і дико дратують. Хто б відмовив собі в задоволенні зіпсувати свято? Грінч вирішує вкрасти Новий рік.

Готові до нових фантастичних пригод? Тоді вам на прем’єру кінострічки «Бамблбі». А тепер давайте перенесемось в 1987 рік. Ховаючись від переслідування, Бамблбі знаходить притулок на автомобільному звалищі в каліфорнійському містечку, де живе Чарлі. Дівчині скоро виповниться 18, вона прагне знайти своє місце в житті. І саме вона натрапляє на понівеченого і зломленого Бамблбі.  Привівши його до тями, Чарлі моментально усвідомлює: на її шляху виявився не простий жовтий Фольксваген Жук .

Ну а тепер ви точно посмієтесь від душі, адже українські коміки приготували для вас гарячу кінопрем’єру  в головній ролі з Сергієм Притулою під назвою «Секс і нічого особистого».  Чоловіче его – це дуже тендітна струна, яку дуже легко зачепити. Особливо коли це стосується його статевого життя. Якщо йому говорять, що в сексі він нічого не вартий – то це удар нижче поясу, який важко буде пережити. Така історія трапилася із Сергієм, і почув він це приниження від своєї дівчини, на якій хоче одружитися. Щоб хоч якось виправити ситуацію, чоловік летить до Праги на Новий рік, де його друг Василь постарається зробити з нього справжнього мачо. Найкраще місце для цього – стриптиз-клуб. Але за одну ніч Сергій недалеко просунувся в майстерності сексу, адже його все так же продовжують відшивати. Але одна стриптизерка на ім’я Діана вирішила допомогти бідоласі та дати йому пару уроків пікапу. Тоді ж у Прагу прилетіла його ревнива дівчина, яка вже сама не рада таким урокам свого хлопця.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ