Новини

Кінотеатри презентували кінопрем’єри жовтня


Для прихильників гостросюжетних бойовиків стрічка – «Веном». Історія журналіста Едді Брока, який є колегою і суперником Пітера Паркера. Одного разу в нього вселяється інопланетний паразит, і Брок перетворюється в мстиву істоту на ім’я Веном. В головній ролі – Том Гарді.

Українські виробники теж підготували для нас дещо цікаве, а головне -кумедне.  Прем’єра на яку ви точно чекали – «Скажене весілля». Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту – дівчина повідомила, що виходить заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа. «Середюки – європейська родина!» – це гасло почув в районі кожен особисто від Василя. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, – здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання – невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.

Полоскотати нерви допоможе хоррор під назвою «Гелфест». Усе за кращими традиціями жахів: група друзів відправляється в тематичний хоррор-парк, щоб як слід розважитися та отримати дозу гострих відчуттів. І все це в надлишку їм дасть серійний вбивця в масці, який обрав цей парк в якості свого ігрового майданчика.

Добра мультиплікація сповнена пригодами та яскравими персонажами – «Велика котяча втеча».  Головному герою вічно не сидиться на місці, і він дуже хоче подорожувати. Мріючи одного разу відправитися в дивну Долину Рожевих Снів, Пухляш споруджує літальний апарат і відлітає на ньому через вікно. Ледачому і неповороткому котику тільки і залишається, що відправитися на його пошуки разом з  другом хвилястим папугою, адже життя великого міста таїть чимало небезпек для маленького кошеняти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ